Новости

Відбулася спільна нарада за участі фахівців з організації та оплати праці підприємств галузі

19 листопада п.р. відбулася спільна нарада за участі фахівців з організації та оплати праці підприємств галузі та членів ЦК ПАУ. З привітальним словом перед учасниками наради виступив Голова Профспілки Ярема Жугаєвич.

В нараді прийняли участь: Віктор Апухтін - заступник директора з кадрів та соціальної сфери ДП "ХМЗ "ФЕД", Володимир Кравченко - начальник відділу організації плати ДП "Антонов", Микола Стретович  - начальник відділу організації праці ДАХК "Артем", Неля Ашурова - в.о. заступника директора по економіці та фінансах ДП "ХМЗ "ФЕД", Людмила Мудревська - начальник планово-економічного відділу  ДП "410 ЗАВОД ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ", Микола Галиш - голова ПО ПАУ на ДП "Красилівський агрегатний завод", Віталій Тур - голова ПО ПАУ на ДП "Жулянський машинобудівний завод "Візар", Ірина Лукашевич - голова ПО ПАУ на ДП "410 ЗАВОД ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ", Сергій Чумак - заступник голови ПО ПАУ у ДАХК "Артем" та працівники Виконавчого апарату ЦК ПАУ - Ольга Сметаніна завідувач відділу соціально-економічного захисту  та Каріна Плахова - завідувач відділу правової роботи.

Серед розглянутих питань були наступні:

  • Перегляд (збільшення) розмірів мінімальних коефіцієнтів міжпосадових співвідношень деяких категорій керівників, професіоналів та фахівців;
  • Обговорення питання щодо підвищення співвідношення заробітної плати у структурі ціни на виготовлення продукції у договорах Міністерства оборони України з підприємствами галузі та ін.