Новости

Іде підготовка до засідання РНБО з нашого питання. Необхідна широка інформаційна підтримка пропозицій фахівців галузі щодо її подальшого розвитку

 

Відповідно до заходів, що були проведені в жовтні-листопаді п.р., зокрема 9 жовтня відбулася Конференція щодо стану та перспектив збереження і розвитку авіаційної промисловості України,  24 жовтня відбулася Координаційна рада в Офісі Президента України щодо шляхів розвитку авіабудівної галузі країни,

6 листопада відбулася Робоча нарада з проблемних питань діяльності Державного Концерну "Укроборонпром", в тому числі авіабудівної галузі, 14 листопада - Установча нарада керівників підприємств авіабудування та авіаремонту з питань підготовки проєкту Програми розвитку авіабудівної галузі, 27 листопада  в Державному інформаційному агенстві "Укрінформ" - Круглий стіл щодо вирішення нагальних проблем і подальшого розвитку авіабудівної галузі України  Президентом Асоціації «Укравіапром» Поповим В.В., Головою ООР АПУ Салютою В.Г.  та Головою Профспілки авіабудівників України Жугаєвичем Я.В. направлено спільні листи Президенту України і Секретарю РНБОУ з проектами документів для розгляду на її засіданні. Матеріали див. нижче.

Просимо довести ці матеріали до працівників Вашого підприємства та організувати їх широку інформаційну підтримку в інтернет-мережах.

 

      

             УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № ХХХ/2019 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від ХХ грудня 2019 року "Про            невідкладні заходи щодо виведення з кризи авіакосмічної промисловості України"

              Аналітичні матеріали до засідання РНБОУ «КРИЗОВИЙ СТАН АВІАБУДУВАННЯ ТА ШЛЯХИ ВИХОДУ З НЬОГО»