Новости

Новорічні свята в ДАХК «Артем» продовжуються для дітлахів!

ДАХК «Артем» традиційно 19 грудня 2019р. до Дня Святого Миколая разом з Профком ПО ПАУ в ДАХК «Артем» провело розважальне свято для дітей, які мешкають в гуртожитку Компанії та його філіях.  На цей раз на свято завітала також художня бібліотека профкому ПО ПАУ в ДАХК «Артем», яка представила викладку літератури для дітей «Зимові канікули з цікавою книгою» та «Нові надходження».

Всі учасники свята отримали чудові враження та святкові емоції, а кожна дитина отримала новорічний подарунковий набір кондитерських виробів та книжки від бібліотеки.

Можна з впевненістю сказати, що дана родинна атмосфера, яка була на святі змогла внести позитив та заряд бадьорості в передноворічний настрій дітлахів і їх батьків.

Ще один важливий захід для підтримки корпоративного духу колективу.   

Одночасно триває видача дитячих подарунків і запрошень білетів на Новорічні ялинки для чудового та гармонійного привітання дітлахів до Новорічно-різдвяних свят в «артемівських» родинах!

Вже по традиції кожна дитина працівника Компанії отримала або м’яку іграшку або квиток в Цирк і подарунок «Годівніця» або квиток в Київський планетарій і подарунок «Тубус» в залежності від віку.