Новости

Новий колективний договір ДАХК «Артем» на 2020-2021 роки

23 грудня 2019 року в Державній акціонерній холдинговій компанії «Артем» відбулася Конференція трудового колективу, на якій адміністрація та профспілковий комітет підприємства звітували про виконання діючого та підписали новий колективний договір Компанії на 2020-2021 роки.

Резюмуючи свою роботу учасники Конференції визначили головні завдання сторін на 2020-2021 роки. Це насамперед, завантаження Компанії, освоєння нових видів продукції, що випускається, ефективне використання існуючих і створення нових (за спеціалізацією) робочих місць; забезпечення стабільного розвитку підприємства, продуктивної зайнятості працівників, гідної оплати праці, забезпечення здорових і безпечних умов праці, збереження соціальних гарантій працівникам.

Конференція доручила підписати новий колективний договір: від Компанії - Президенту Компанії – Голові Правління ДАХК «Артем»  Марині Грищенко, від трудового колективу - голові ПО ПАУ в ДАХК «Артем» Олександру Кельїну.

В Конференції взяла участь завідувач відділу соціально-економічного захисту ВА ЦК ПАУ Ольга Сметаніна.

В ході Конференції голова ПО ПАУ в ДАХК «Артем» - заступник  Голови ПАУ по м. Києву Олександр Кельїн вручив Диплом ФПУ директору ДСОК ім. Ю.А. Гагаріна Григорію Піхно за значні успіхи в організації та відпочинку дітей влітку 2019 року у номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку».

 

ПРОФКОМ ПО ПАУ

 в ДАХК «Артем»