Новости

30 СІЧНЯ 2020 РОКУ - "ХВИЛЯ ГНІВУ"

30 січня 2020 року о 14.30 біля будівлі Кабінету Міністрів України відбудеться масштабна солідарна акція протесту «Хвиля гніву».

Учасники акції - представники всеукраїнських профспілок та обласних профоб’єднань, трудових колективів, громадські організації, небайдужі громадяни, які висловлять категоричний протест та рішуче «НІ» проєкту Закону України «Про працю» (реєстр. № 2708) та низці законопроектів, які  не відповідають Конституції України, міжнародним актам, містять норми, що звужують трудові та соціально-економічні права та гарантії працівників.

Невиваженими змінами законодавства про працю, про профспілки, соціальне страхування і соціальний діалог, Уряд України провокує до загострення ситуації в суспільстві, протистояння між працівниками і роботодавцями, до стихійної зупинки роботи підприємств та організацій, що може мати непередбачувані наслідки для країни. 

Крім того,  30 січня п.р. відповідні акції відбудуться в усіх регіонах України. Їх мета – продемонструвати обурення та висловитися проти вищевказаних законопроектів, які  порушують трудові права людини, руйнують збалансовану законодавчу систему трудових прав і гарантій, ігнорують норми Конституції України».

Також нагадуємо, що на сайті Верховної Ради України опублікована ПЕТИЦІЯ щодо зняття з розгляду законопроекту «Про працю» (реєст. № 2708).

АДРЕСА ПЕТИЦІЇ
HTTPS://ITD.RADA.GOV.UA/SERVICES/PETITION/INDEX/7274

Не залишайтесь осторонь! Долучайтесь!