Новости

Відкрите звернення трудового колективу АТ «МОТОР СІЧ» Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському

Шановний пане Президенте! 

За дорученням трудового колективу і первинної організації Профспілки авіабудівників України в АТ «МОТОР СІЧ» міста Запоріжжя профспілковий комітет звертається до Вас як гаранта Конституції з проханням не допустити прийняття законопроектів №2708 «Про працю» та №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності профспілок)».

Проекти законів містять низку положень, які порушують конституційний принцип, викладений у ст.22 Конституції України: «При прийнятті нових законів, або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод», не враховують міжнародні норми та національне законодавство.

Пане Президенте! Ми просимо Вас спонукати законодавчу і виконавчу гілки влади до більш відкритої і зваженої роботи,перед прийняттям законів звертати увагу на запити і думку суспільства, трудових колективів, громадських організацій, які відстоюють і захищають інтереси людини праці, інших верств населення.

Ми просимо Вас застерегти законодавчу і виконавчу гілки влади від прийняття невивірених рішень, від рішень, які збурюють суспільство, від рішень, в яких не вбачається турбота за добробут людини. Ми просимо Вас ініціювати обговорення в трудових колективах законопроектів №2708 та №2681, їх доопрацювання і лише після цього виносити на голосування у Верховну Раду.

Трудовий колектив АТ «МОТОР СІЧ» сподівається на Ваше розуміння й підтримку і спрямує всі свої зусилля, як і до цього часу, наявний технічний і промисловий потенціал на зміцнення економіки і обороноздатності держави, і запрошує вас знайти можливість відвідати запорізький авіабудівний комплекс та зустрітися з трудовими колективами.

З повагою,

голова первинної організації Профспілки авіабудівників України в АТ «МОТОР СІЧ» М.І. Труш

http://pozitciya.com.ua/