Новости

Профактив ДАХК «Артем» опановує медійний простір і навчається методам протидії викликам сучасного інформаційного середовища України в ХХІ сторіччі

Первинна організація Профспілки авіабудівників України в Державній акціонерній холдинговій компанії «Артем» 12 лютого 2020 року організувала та провела перший семінар-тренінг для членів профспілкового активу (голів цехових комітетів, членів профкому, членів постійних комісій) за актуальною сьогодні темою: «Робота з членами профспілки використання медіа-технологій в ХХІ сторіччі».

Відкриваючи семінар, Голова ПО Олександр Кельїн наголосив на необхідності постійного, безперервного і якісного навчання для профспілкових активістів, оскільки перед сучасними профспілками України стоять глобальні виклики від яких залежить наше майбутнє та розвиток профспілкового руху України.

Тренером-викладачем семінару-тренінгу виступав Юрій Буздуган – магістр державного управління, народний депутат України 2 скликання.

Перша частина семінару-тренінгу складалася з 3-х сесій:

  • Сесія №1 Ділова гра «Сучасні методи атаки на корпорацію»
  • Сесія №2 Презентація «Управління соціальним розвитком та профспілки»
  • Сесія №3 Мозковий штурм «Моделювання потрібного образу (міфу) профспілки в суспільній свідомості»

Крім того слухачі отримали домашнє завдання «Підготувати звернення Первинної організації».

В аудиторії відбувалась активна, жвава, фахова дискусія, яка продовжувалася в перервах за кавою.               

Учасники вкотре відмітили важливу роль Профспілки для працівників в сучасному житті та обізнаної людини праці, як активного її дієвого творця.

Семінар-тренінг був передбачений планом роботи ПО ПАУ в ДАХК «Артем» на 2020 рік, тема визначена пріоритетною в Первинній організації, що дозволить профспілковим активістам в подальшому швидко і якісно реагувати на сучасні загрози та виклики в глобальному інформаційному середовищі.

Керівник семінару Олександр Кельїн – Голова ПО ПАУ в ДАХК «Артем», відповідальні за організацію та проведення Сергій Чумак – заступник голови ПО, Андрій Головатенко – фахівець з профспілкової діяльності ПО та організаційно-масова комісії профкому – доклали багато натхнення для створення творчої атмосфери на заняттях та зручної роботи учасників.

Слухачі аплодували викладачу та дякували профспілковому комітету за організацію навчання.