Новости

Відбулось засідання Президії ЦК ПАУ

У Будинку спілок у м. Києві 14 грудня п.р. відбулось розширене засідання Президії Центрального Комітету Профспілки авіабудівників України, на якому була розглянута низка поточних профспілкових питань та ухвалені відповідні рішення.

Зокрема, під час засідання було підбито підсумки навчання профспілкових кадрів і активу ПАУ у 2011 році та завдання щодо організації навчання у 2012 році; підвели підсумки спортивно-масової роботи в ПАУ за 2011 рік та заходи щодо організації спортивно-масової роботи у 2012 році. Заслухано звіт про роботу ЦК ПАУ у 2011 році.

Після ділової частини засідання Президії ЦК ПАУ відбулись святкові заходи стосовно 20-річчя ПАУ. Участь в них прийняли голови більшості первинних організацій, в тому числі засновники Профспілки, поважні гості, серед яких – Голова ФПУ Юрій Кулик, Президент Асоціації «Укравіапром» Валерій Шмаров, відповідальний працівник Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Олександр Найдьонов.