Новости

Генеральний секретар Глобальної профспілки IndustriALL написав листи Президенту України і Голові Верховної Ради України з вимогою негайного зняття з розгляду законопроєкту №2681

27 травня п.р. члени парламентського Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів  розглянули проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» №2681.

Під час обговорення було висловлено  чимало зауважень до положень законопроекту.

Представники об’єднань профспілок запропонували зняти його з розгляду, оскільки він є антиконституційним, антинародним, обмежує права профспілок та порушує низку міжнародних обов’язків, взятих Україною у процесі ратифікації міжнародних правових актів.

29 травня п.р. Генеральний секретар Глобальної профспілки IndustriALL, котра представляє більше 50 млн. членів профспілок, і куди входять, як членські організації, профспілки виробничої сфери України в т,ч. Профспілка авіабудівників України, написав листи Президенту України і Голові Верховної Ради України з вимогою негайного зняття з розгляду  законопроєкту  №2681, оскільки його норми явно наступають на фундаментальні трудові права працівників.

З листом можна ознайоитись ТУТ та в перекладі ТУТ

http://www.industriall-union.org/proposed-anti-union-law-threatens-ukrainian-union-movement