Новости

Профактив ПАУ взяв участь у всеукраїнській попереджувальній акції протесту профспілок

Сьогодні, 30 червня, профактивісти Профспілки авіабудівників України (ПАУ), взяли участь у всеукраїнській попереджувальній акції протесту профспілок з вимогою не допустити прийняття антипрофспілкового законопроекту # 2681 та інших антисоціальних законів,  що порушують основні статті Конституції України та міжнародні акти, ратифіковані Україною і викликають масові засудження міжнародних  профспілкових організацій.

Основна мета акції -  інформаційне пікетування державних установ у місті  Києві та в регіонах. Представники ПО ПАУ провідних київських підприємств авіаційної галузі разом з багаточисленним колегами, рушили ходою від Майдану Незалежності до Верховної Ради України, де відбулося пікетування під час проведення Погоджувальної Ради. Далі колона рушила до Офісу Президента України, де продовжили пікетування.

По закінченню акції, пікетувальниками були вручені ВИМОГИ представнику Офісу Президента, а саме:

  1. Зупинити подальше просування Урядом антисоціального закону про працю, який порушує права громадян.
  1.  Відкликати з Верховної Ради України антипрофспілковий депутатський законопроект №2681 від «слуг народу». Профспілкову реформу проводити лише за участі самих профспілок.
  1.  Вилучити з законопроекту №2275 статтю щодо позбавлення прав профспілок і роботодавців на рівне представництво інтересів застрахованих осіб у фондах соціального страхування.
  1.  Відкликати з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галину Третьякову за проведення антисоціальної політики та антигуманну позицію по відношенню до громадян України.
  1.  Відновити діяльність на робочих місцях і надати фінансову та матеріальну підтримку працівникам, які потерпають в умовах економічної кризи, викликаної поширенням короно вірусної інфекції. Ліквідувати заборгованість із заробітної плати.

Зберегти доступність та обсяг надання медичної допомоги населенню, припинивши  закриття закладів охорони здоров'я, звільнення медпрацівників та забезпечивши їм гідну заробітну плату, безпечні умови праці в умовах пандемії COVID-19.

 

Профспілку авіабудівників України у місті Києві представляли наступні підприємства: Державне підприємство "Антонов", Державна акціонерна холдингова компанія "Артем", ПАТ "Електронприлад; Голова Профспілки Ярема Жугаєвич та працівники ВА ЦК ПАУ.