Новости

Лист щодо позиції ПАУ стосовно діяльності Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського

3 лютого 2021 року Профспілка авіабудівників України направила на адресу Президента України Володимира Зеленського лист щодо своєї позиції стосовно діяльності Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського і очолюваного ним Міністерства.


Як наголошується у зверненні, Профспілкою встановлено з Мінстратегпром конструктивний діалог і розпочато вирішення нагальних проблем галузі, які роками не зрушувалися з місця.

Разом з тим під час своєї діяльності Мінстратегпром отримує численні перепони з боку противників відродження вітчизняної промисловості з метою позбавити Міністерство реальних важелів впливу.

В листі акцентується увага Президента України на необхідності продовження кредиту довіри до Олега Уруського з метою демонстрації реальних результатів діяльності очолюваного ним Міністерства.

З листом можна ознайомитись ТУТ