Новости

Відбувся VIII з’їзд Профспілки авіабудівників України

11 березня 2021 року у м.Києві відбувся VIII з’їзд Профспілки авіабудівників України.

Делегати та гості з’їзду заслухали та обговорили доповідь Голови ПАУ Яреми Жугаєвича. Під час звіту та виступів зазначалось, що наполеглива та ефективна діяльність виборних органів Профспілки на всіх рівнях сприяла стабільній роботі галузі.

Щорічно і своєчасно на більшості підприємств укладались колективні договори. Розвивалась і удосконалювалась робота ЦК, профкомів первинних організацій щодо співпраці з органами державної влади і роботодавцями на засадах соціального діалогу. Ведеться активна співпраця з соціальними партнерами Профспілки, а саме з Асоціацією підприємств авіаційної промисловості «Укравіапром» та Об’єднанням організацій роботодавців авіаційної промисловості України. Активізувались молодіжна та інформаційна діяльність.

Разом з тим, говорилося у виступах, вплив економічної та епідеміологічної кризи в Україні не дозволив вирішити ряд проблем як галузевого, так і профспілкового напрямку роботи. Так, до цього часу Урядом не затверджена нова довгострокова  Науково - технічна програма розвитку авіаційної промисловості, продовжується зменшення профспілкового членства, не забезпечена 100% фінансова дисципліна у розрахунках первинних організацій ПАУ з Центральним Комітетом, не налагоджене належне навчання профспілкових працівників і активу.

Все це, наголошувалось у виступах, вимагає більш рішуче та ефективно захищати законні права та інтереси спілчан, трудових колективів галузі.

Роботу ЦК ПАУ у звітному періоді визнано задовільною. Зїзд також ухвалив рішення перейменувати Профспілку авіабудівників України у Профспілку працівників авіабудування та машинобудування України та внести відповідні зміни у Статут ПАУ.

Головою Профспілки обрано Ярему Жугаєвича. Вітаємо Ярему Васильовича з обранням на посаду Голови, бажаємо міцного здоров'я, натхнення та нових досягнень!