Первинні організації ПАУ

З метою забезпечення гласності та мотивування ефективної роботи профкомів первинних організацій ПАУ, в Профспілці, починаючи з 2007 року, була започаткована щорічна рейтингова оцінка підсумків роботи профкомів ПО ПАУ. Відповідне Положення було затверджено постановою ЦК ПАУ. По мірі накопичення досвіду, врахування поточних зауважень та пропозицій від первинних організацій ПАУ, до Положення був внесений ряд змін і доповнень, і зараз воно діє в редакції 2017 року.

Підсумки роботи профкомів первинних організацій ПАУ за 2017 рік, були розраховані фахівцями ВА ЦК ПАУ та затверджені Президією ЦК ПАУ (постанова від 14.03.2018р. №П-15-2) за показниками «Положення про рейтингову оцінку підсумків роботи профкомів ПО ПАУ», в редакції 2017 року, а також з урахуванням звітів профкомів ПО ПАУ (за формами профспілкової звітності ПАУ).

Кращими профкомами ПО ПАУ, за підсумками 2017 року, які зайняли перші місця у своїх групах, відповідно до працюючої профспілкової чисельності ПО ПАУ стали:

IV група профкомів (чисельність ПО ПАУ складає більше 2501 члена ПАУ):

- профком ПО ПАУ у ПАТ "Мотор Січ", м. Запоріжжя (голова ПО ПАУ – Труш М.І.);

III група профкомів (чисельність ПО ПАУ складає від 1001 до 2500 членів ПАУ):

- профком ПО ПАУ на ДП "ХМЗ "ФЕД", м. Харків (голова ПО ПАУ – Тиндік В.Т.);

II група профкомів (чисельність ПО ПАУ складає від 201 до 1000 членів ПАУ):

- профком ПО ПАУ на ДП "КАЗ", м. Красилів, Хмельницька обл. (голова ПО ПАУ – Галиш М.І.);

I група профкомів (чисельність ПО ПАУ складає до 200 членів ПАУ):

- профком ПО ПАУ у ПАТ "НТК "Електронприлад", м. Київ (голова ПО ПАУ – Абрамов О.М.);

За підсумками Рейтингу за 2017 рік, профкоми ПО ПАУ (призери Рейтингу) нагороджені пам'ятними Дипломами ЦК ПАУ, а голови відповідних ПО ПАУ – Почесними Грамотами ЦК ПАУ.