Новости

Підпиши петицію - підтримай свою Профспілку!

Продовжується збір підписів ПРОТИ проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок)» (реєстр. № 2681)

Подробнее...

Постанова КМУ про карантин з 06.04.2020

ЗМІНИ, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211

Подробнее...

Дайджест 30 березня - 3 квітня 2020

Огляд діяльності ВА ЦК ПАУ у дистанційному режимі в період 30 березня – 3 квітня 2020 року

Подробнее...

Українські «Руслани» доставляють вантажі для боротьби з коронавірусом

Літаки Ан-124-100 повітряного флоту авіатранспортного підрозділу ДП „АНТОНОВ” – авіакомпанії „Авіалінії Антонова” виконують серію рейсів з перевезення вантажів, необхідних для боротьби з коронавірусом, з Китаю до країн Європи. Про це сьогодні повідомило ДП „АНТОНОВ” на своєму сайті.

Подробнее...

В Україні успішно проведено випробування ракети «Вільха-М» з дальністю ураження 120 км

Навіть в умовах карантинних заходів через епідемію COVID-19, у сфері безпеки і оборони України продовжується послідовна реалізація української ракетної програми за активної участі Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Подробнее...

Щодо ряду змін до законів України

Верховна рада України 30 березня ухвалила ряд змін до законів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019).

Подробнее...

Режим роботи АТ "Мотор Січ" в умовах карантину

В умовах надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби в АТ «Мотор Січ» з 30 березня по 10 квітня 2020 року для співробітників, безпосередньо не задіяних в вирішенні виробничих завдань, введений режим простою згідно ст.34 КЗпП України з оплатою часу простою - дві третини від тарифної ставки (окладу), говориться на офіційному сайті підприємства.

Подробнее...

Подкатегории