Новости

30 СІЧНЯ 2020 РОКУ - "ХВИЛЯ ГНІВУ"

30 січня 2020 року о 14.30 біля будівлі Кабінету Міністрів України відбудеться масштабна солідарна акція протесту «Хвиля гніву». Учасники акції - представники всеукраїнських профспілок та обласних профоб’єднань, трудових колективів, громадські організації, небайдужі громадяни, які висловлять категоричний протест та рішуче «НІ» проєкту Закону України «Про працю» (реєстр. № 2708) та низці законопроектів, які  не відповідають Конституції України, міжнародним актам, містять норми, що звужують трудові та соціально-економічні права та гарантії працівників.

Подробнее...

Електронна петиція щодо Законопроекту "Про працю" #2708

УВАГА! На сайті Верховної Ради України опублікована ПЕТИЦІЯ щодо зняття з розгляду законопроекту «Про працю» (реєст. № 2708). АДРЕСА ПЕТИЦІЇ

Подробнее...

Труднощі трудових відносин

26 січня 2020 року в ефірі Телеканалу «Прямий» відбулось ток-шоу «18+», присвячене темі реформування трудового законодавства в Україні під назвою: «Труднощі трудових відносин».

Подробнее...

Модель літака Ан-225 "Мрія" встановлено в офісі ICAO в Монреалі

24 січня 2020 року в офісі Міжнародної Організації Цивільної Авіаційної (ІСАО) в Монреалі відбувся захід з нагоди встановлення моделі найбільшого транспортного літака Ан-225 «Мрія». Детальніше https://is.gd/QE7txp

Подробнее...

В Україні схвалено Концепцію розвитку соціально відповідального бізнесу до 2030 року

24 січня 2020 Уряд прийняв рішення про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року. 

Подробнее...

Представники ПАУ прийняли участь у Веукраїнському профспілковому Віче профспілок

16 січня п.р. відбулося Всеукраїнське профспілкове Віче на якому Спілчани закликали керівництво держави зупинити процеси руйнування трудового законодавства і трудових прав, що намічено у законопроєкті «Про працю» № 2708, законопроектах щодо змін у діяльності професійних спілок (№ 2681) та системи загальнообов’язкового державного соціального страхування (№ 2275).

Подробнее...

Профспілки вийшли на Всеукраїнську акцію

15 січня п.р. Всеукраїнські профспілки пікетували Комітет соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України, під час розгляду законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та позбавляють профспілки їх представництва на захист найманих працівників.

Подробнее...

Подкатегории