ІІ-й Форум молоді ПАУ

     В період з 17 по 19 квітня п.р. на базі ХДАВП та ДП «ХМЗ «ФЕД» відбувся   II-й Форум молоді ПАУ.

    Згідно з програмою Форуму "Майбутнє авіації – в руках молоді"  17 квітня відбулось відкриття Форуму на території ХДАВП, де вітальне слово проголосив Голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич, після чого пройшла зустріч з Генеральним директором підприємства - Анатолієм М’ялицею, який розповів  про діючі проекти на підприємстві, їх подальший розвиток та відповів на питання молодих представників галузі. Також учасники Форуму відвідали цех кінцевого складання та музей авіації на території ХДАВП.

   Наступним пунктом було відвідання ДП «ХМЗ «ФЕД», де учасники побували у технічному кабінеті та у музеї підприємства. Також, згідно з програмою, було відвідання ПАТ «ФЕД», де всі ознайомились з новітніми технологіями металообробки та переоснащенням виробництва. Після чого молоді представники галузі зустрілись з керівництвом підприємств, а саме з директором ДП «ХМЗ «ФЕД» Олександром Ждановим, Головою правління ПАТ «ФЕД» Віктором Поповим та Головним конструктором - директором ДП «ХАКБ» Володимиром Матусевичем. Виступи керівництва відбулись в конференц-залі ДП «ХМЗ «ФЕД» де всі бажаючі задавали питання, що їх цікавлять, та отримували беззаперечні відповіді на них.

     Наступні два дні проходили в навчальному залі на території профілакторію ХДАВП. 18 квітня з лекцією «Соціально-економічна ситуація в галузі. Погляд на реалії та перспективи» виступив Голова ПАУ Ярема Жугаєвич. Потім була обговорена тема «Мотивація членства молоді у профспілці», з результатами вирішення якої виступив Голова Молодіжної Ради ПАУ Андрій Сидоров. Учасники провели дискусійне обговорення вищезгаданих питань, розділившись на групи та провели профспілкове навчання в групах. Також, в другий день проведення Форуму, з лекцією «Правовий захист працюючої молоді» – виступила правовий інспектор праці ОПХО Лариса Аляб'єва.

   19 квітня з лекцією «Профспілковий молодіжний лідер» виступила канд. політичних наук, викладач Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Юлія Біденко. Потім відбувся розподіл на групи, яким було поставлене завдання розробки профспілкового проекту з подальшою презентацією. Лідером стала група, що запропонувала проект «Комфортне  житло» з практичною реалізацією ремонтних робіт в гуртожитках та квартирах молодих працівників підприємств.

   Учасниками Форуму була прийнята Резолюція з пропозиціями для Кабміну України, для керівників підприємств, Голови ПАУ, Голів ПО ПАУ та Молодіжної Ради ПАУ.

   Закривали ІІ-й Форум молоді Заступник Голови ПАУ по Харківській обл., Голова ПО ПАУ на ДП «ХМЗ «ФЕД» Володимир Тиндік та Голова ПО ПАУ на ХДАВП Михайло Погорєлов, котрі побажали всім учасникам нових звершень та подальшої плідної роботи на підприємствах.

   В останній день, для учасників Форуму була проведена екскурсія по місту Харкову з відвіданням основних площ міста та Свято-Благовіщенського кафедрального собору.

   Участь в молодіжному Форумі прийняли 84 молодих представників із 26 (!) підприємств галузі. Від виконавчого апарату ЦК ПАУ були задіяні у організації та проведенні Форуму завідувач відділу орг. роботи Дмитро Поляков, завідувач відділу правової роботи Каріна Плахова та головний редактор газети «Авіабудівник України» Олександр Палій.