Питання - відповіді

? Щодо можливості подання працюючою особою копії трудової книжки для призначення пенсії (відповідь Пенсійного фонду на запит ПАУ)

? Чи зобов'язаний працівник після виходу з відпустки відпрацьовувати перенесені робочі дні?

? Роз'яснення щодо порядку поділу відпусток на частини.

? Чи може керівник підприємства звільнити члена профкому у зв'язку із скороченням штату (п.1 ст40 КЗпП)?

? Чи можлива виплата грошової компенсації частково невикористаної щорічної відпустки?

? Чи можуть органи виконавчої влади відмовити у реєстрації колективного договору?

? Звільнення: за власним бажанням чи за угодою сторін?

? Що потрібно пам'ятати при скороченні на підприємстві?

? Профспілкова путівка для онука – додаткове благо дідуся?

? На підприємстві скорочення: Що потрібно пам'ятати

КТС на підприємствах галузі: переваги