Новости

Первинна організація ПАУ в ДАХК «Артем» відзначила 100 років!

19 квітня 2017 року відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя від дня заснування первинної організації ПАУ в ДАХК «Артем». Перед початком урочистих зборів гості відвідали виставку раритетних пам’яток організації, познайомились із історією зародження та розвитку заводського профспілкового комітету.

Організацію привітали: т.в.о. Президента Компанії – голови правління ДАХК «Артем» А.М. Карпенко, від імені Голови ФПУ Г.В. Осового - заступник голови ФПУ Є.М. Драп’ятий, Голова ПАУ Я.В. Жугаєвич, голова Київської міської ради профспілок В.П. Мельник, заступник Генерального секретаря МЄФМ Т.М. Раупов, радник заступника генерального директора ДК «Укроборонпром» з авіабудування та виробництва К.О. Баришева, голова ПО ПАУ на ДП «Антонов» В.П. Гуска, голова ПО ПАУ на ДП "ХМЗ "ФЕД" В.Т. Тиндік, голова ПО ПАУ на ДП «Завод 410 ЦА» А.Ю. Смородін та інші.

Відбулось урочисте підписання прийнятого конференцією колективного договору ДАХК «Артем» на 2017-2018рр., демонстрація фільму про ПО ПАУ в ДАХК «Артем», виступи самодіяльності та команди КВН Компанії.

На адресу профкому ДАХК «Артем» продовжують надходити численні привітання від колег.

Голова ПО ПАУ в ДАХК «Артем» О.Д. Кельїн висловлює щиру подяку за теплі та сердечні вітання всім колегам, соціальним партнерам та друзям: «Сподіваємось, що наступні 100 років діяльності ПО ПАУ в ДАХК «Артем» будуть не менш продуктивними та насиченими здобутками, перемогами та активними діями спрямованими на захист інтересів працівників Компанії!».