Новости

Молодь ПАУ взяла участь у молодіжному Форумі МЄФМ

26-27 травня п.р. молоді представники первинних організацій ПАУ прийняли участь у Міжнародному Форумі працюючої молоді Міжнародної Євроазіатської Федерації Металістів (МЄФМ) «Мобілізуйся! Організуйся!». Форум проходив у м. Мінськ (Республіка Білорусь) на базі санаторію «Криница», де молодь ПАУ представляла Україну серед інших країн Євразії. Урочисто вітав молодь МЄФМ з початком роботи Форуму Президент МЄФМ Певрул Кавлак, який побажав плідної роботи Форуму та наголосив, що майбутнє буде за Євразією. До участі у Форумі також були запрошені Голова Профспілки машинобудівників та приладобудівників України Анатолій Кубраченко, Голова ПАУ Ярема Жугаєвич та інші керівники членських організацій з різних країн Євразії, що є у складі МЄФМ. Так, участь у Форумі прийняли представники молоді ПАУ, а саме: Антон Смородін (ДП «Завод 410 ЦА), Михайло Калганов (АТ «Мотор Січ»), Ігор Величко (ДП «ХМЗ «ФЕД»), Дмитро Углянський (ДАХК «Артем») та Дмитро Поляков (ВА ЦК ПАУ).

Під час роботи Форуму був представлений проект пропозицій від ПАУ та інших членських організацій МЄФМ в Україні до Плану заходів молоді МЄФМ на 2017-2020рр., які частково увійшли до зазначеного Плану. Після роботи в групах та попереднього погодження учасниками Форуму на спільному з керівним складом МЄФМ засіданні була затверджена Декларація Міжнародного Форуму працюючої молоді МЄФМ та додаток до Декларації – План заходів, запропонованих для реалізації Молодіжної політики МЄФМ на 2017-2020рр. Зазначені Декларація та додаток до неї були передані представнику Молодіжної координаційної ради МЄФМ для їх розгляду на черговому засіданні Центрального Комітету МЄФМ.

З повним текстом Декларації та Планом заходів Ви можете ознайомитись на сайті ПАУ, в профкомах підприємств галузі та в організаціях відповідальних за роботу з молоддю на підприємствах.

Декларація Міжнародного Форуму працюючої молоді МЄФМ та додаток до Декларації – План заходів, запропонованих для реалізації Молодіжної політики МЄФМ на 2017-2020рр.

В ході проведення Форуму, його учасники відвідали управляючу компанію холдингу «БЕЛАЗ-ХОЛДИНГ»  – ПАТ «БЕЛАЗ», де ознайомились з повним циклом виготовлення кар’єрної техніки, а також поспілкувались з профспілковим лідером на підприємстві та обмінялись досвідом роботи.

Також учасники Форуму відвідали Меморіальні комплекси «Хатинь» і «Курган слави» та вшанували, покладанням квітів, пам’ять загиблих у боях за визволення Республіки Білорусь від фашистських загарбників.