Новости

Нові спортивні досягнення авіабудівників України

В період з 12 по 17 червня 2017 року в с. Коблеве, Миколаївської області, на базі спорту та відпочинку «Парадіз» відбулась ХVІ Всеукраїнська Спартакіада авіабудівників України.

Спартакіада проводилась з метою пропаганди здорового способу життя серед молодих працівників підприємств галузі, виховання в них морально-вольових і військово-патріотичних  якостей, як у майбутніх захисників Батьківщини, зміцнення здоров’я працівників підприємств і їх творчого довголіття.

Організаторами Спартакіади виступили Профспілка авіабудівників України, Центральна Рада ФСТ «Україна», ДК «Укроборонпром», Асоціація «Укравіапром», Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України та підприємства і організації авіабудівної галузі.

У Спартакіаді участь взяли 12 команд-представників підприємств галузі, а саме: АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ДАХК «Артем», ДП «Антонов», СЗ «Антонов», ДП «ХМЗ «ФЕД», ДП «ДержККБ «Луч», ДП МФ «Артем», ДП «Новатор», ВМЗ ПАТ «Мотор Січ», ДП «Завод 410 ЦА», ПАТ «НТК «Електронприлад».

У відкритті Спартакіади участь взяли Голова Профспілки Ярема Жугаєвич, Голова ФСТ «Україна» Микола Ципло та його заступник Наталія Омельчук, Віце-президент Асоціації «Укравіапром» Олександр Суровцев, заступник директора-головний інженер ДП «Івченко-Прогрес» Олександр Подобний, директор бази спорту та відпочинку «Парадіз» Іван Гуцол та голови первинних організацій ПАУ.

Вітаючи спортсменів з початком змагань Ярема Васильович Жугаєвич оголосив вітання з відкриттям Спартакіади від Міністра Мінмолодьспорту Ігоря Жданова, Президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки та Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

Спортивні змагання Спартакіади проводились з 7 видів спорту - легкої атлетики, армспорту, гирьового спорту, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

За підсумками спортивних змагань суддівською колегією, за погодженням з представниками команд-учасників Спартакіади, були визначені призери ХVІ Всеукраїнської Спартакіади авіабудівників України.

 Група А:

 І місце – АТ «Мотор Січ»

 ІІ місце – ДП «Івченко-Прогрес»

ІІІ місце – ДАХК «Артем»

 Група Б:

І місце – ДП «ХМЗ «ФЕД»

ІІ місце – ДП «ДержККБ «Луч»

ІІІ місце – ДП МФ «Артем»

Вітаємо команди з призовими місцями та бажаємо нових спортивних успіхів!