Новости

Розпочала свою роботу найбільша авіаційна виставка в Ле-Бурже. Україна представляє новітній Ан-132Д

19 червня відбулося урочисте відкриття 52-го аерокосмічного салону Paris Air Show – 2017, який буде працювати до 25 червня п.р. В церемонії відкриття брав участь Президент Франції Еманнюель Макрон. У салоні беруть участь понад 2000 компаній з 47 країн світу. На виставці представлено 130 літаків, 36 з яких беруть участь в програмі демонстраційних польотів.

 

Парижське авішоу – найстарша і найбільша авіаційна виставка в світі. Вона проходить з 1909 року через рік. Місце проведення авіашоу – аеропорт Ле Бурже, північне передмістя Парижу. Тут можна оглянути експонати, поспілкуватися з учасниками виставки – різними компаніями, що займаються виробництвом, обслуговуванням, розвитком авіацйного та космічного транспорту.

Саме тут, під час авіашоу LEBOURGET 2017, ДП “Антонов” презентує світові новітній Ан-132Д.

Літак-демонстратор Ан-132Д – один з дебютантів. Він привертає до себе увагу численних учасників та гостей виставки. Зокрема, літак відвідали члени офіційної української делегації: Перший заступник Секретаря РНБО України Олег Гладковський, міністр оборони України Степан Полторак.
       В ході льотної програми Ан-132Д виконав видовищний демонстраційний політ. Командир екіпажу - пілот-випробувач 1 класу Віктор Гончаров. Активну участь у представленні літака беруть партнери ДП “АНТОНОВ” з Королівства Саудівської Аравії.

Серед особливостей літака Ан-132D є його пристосованість до експлуатації в різних кліматичних умовах, особливо в умовах спекотного клімату, на високогірних і непідготовлених аеродромах.

Також на стенді ДП «АНТОНОВ» проходять заплановані переговори з партнерами підприємства та потенційними замовниками.