Новости

Урочиста передача відремонтованого та модернізованого літака А-32 Народної Республіки Бангладеш

25 вересня 2017 року об 11 годині на території Державного підприємства «ЗАВОД 410 ЦА» відбулась урочиста передача відремонтованого та модернізованого літака А-32 Народної Республіки Бангладеш представникам Замовника та екіпажу повітряного судна.

 

На церемонії урочистої передачі літака були присутні Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва ДК «Укроборонпром» Коробов Володимир Костянтинович, Голова Профспілки авіабудівників України Жугаєвич Ярема Васильович, директор компанії «Flitе Industries Pte Ltd» українського представництва Ярошенко Володимир Євгенович,командир екіпажу літака Махбуб Ахмет, а також представники ВПС Народної Республіки Бангладеш, представники ЗМІ, колектив заводу.

Фахівцями заводу в рамках виконання контракту проведено капітальний ремонт та додаткову модернізацію літака Ан-32 згідно вимог Замовника. Випробування пройшли успішно, літак готовий для подальшої служби.

Генеральний директор ДП «ЗАВОД 410 ЦА» Ганькевич Віктор Володимирович відмітив велике значення для підприємства замовлення компанії «Flitе Industries Pte Ltd» українського представництва для Міністерства оборони Народної Республіки Бангладеш з відновлення повітряного судна Ан-32. Керівник підприємства подякував представникам ДК «Укроборонпром», Замовника та командиру екіпажу за плідну співпрацю, а також відзначив, яку важливу роль відіграє злагоджена робота всього колективу заводу при виконанні ремонту літака Ан-32.

Командир екіпажу Махбуб Ахмет в своїй промові зазначив, що літак прибув в Україну, здолавши довгий шлях в 6000 кілометрів, а співпраця з ДП «ЗАВОД 410 ЦА», яка  розпочалась в далекому 1971 році, після здобуття незалежності Бангладеш і триває довгі роки, - це велика честь для ВПС Народної Республіки Бангладеш. Також пролунали слова подяки за якісний ремонт та модернізацію літака, що виконані ДП «ЗАВОД 410 ЦА».

Голова Профспілки авіабудівників України Жугаєвич Ярема Васильович черговий раз відзначив діяльність ДП "ЗАВОД 410 ЦА" серед промислових підприємств групи «А» за результатами соціально-економічної діяльності підприємств авіапромисловості України за ІІ квартал 2017 року, вручивши Генеральному директору ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Ганькевичу В.В. диплом.

Після промов почесних гостей, Генеральний директор Ганькевич В.В. передав командиру екіпажу літака Махбубу Ахмету сертифікат на відновлений літак та модель - точну копію літака Ан-32.

Літак Ан-32 розпочав підготовку до відправлення на Батьківщину, на свою авіабазу.

Інф.http://arp410.com