Новости

Підсумки участі збірної команди авіабудівників України у ХХІІ Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді

Відповідно до спільного рішення керівних органів Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України і Фізкультурно-спортивного товариства "Україна", у період з 7 по 10 вересня 2017 року в с. Коблеве на спортивних спорудах бази «Парадіз», відбулась ХХІІ Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту.

В заходах Спартакіади участь прийняв заступник Міністра Мінмолодьспорту Войтович Ярослав В’ячеславович.

У фінальних змаганнях з семи видів спорту (армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, футзал та волейбол) взяли участь 10 збірних команд Всеукраїнських галузевих профспілок.

Право захищати честь авіабудівної галузі вибороли спортсмени – призери ХVІ-ї Всеукраїнської Спартакіади авіабудівників. Всього у заходах Спартакіади були задіяні 28 спортсменів-виробничників з 5 підприємств галузі.

В ході Спартакіади, нашими спортсменами було завойовано 3 золоті, 6 срібних і 2 бронзові медалей.

В особистій першості призерами Спартакіади стали члени збірної команди авіабудівників України – представники трудових колективів підприємств галузі:

Перше місце:

- Лук’янченко Сергій – армспорт (ПАТ "Мотор Січ");

- Звонарьов Геннадій – шашки (ПАТ "Мотор Січ");

- Вєтров Віталій – настільний теніс (ДП МФ "Артем").

Друге місце:

- Аленичев Артем – армспорт (ПАТ "Мотор Січ");

- Бусилков Олексій – гирьовий спорт (ДП "Івченко-Прогрес");

- Захарова Дар’я – настільний теніс (ПАТ "Мотор Січ");

- Кущ Микола – шахи (ПАТ "Мотор Січ");

- Огаренко Світлана – шашки (ПАТ "Мотор Січ");

- Вєтров Віталій, Захарова Дар’я – настільний теніс (парний змішаний розряд).

Третє місце:

- Пержинський Владислав – армспорт (ПАТ "Мотор Січ");

- Петров Валерій – гирьовий спорт (ВМЗ ПАТ "Мотор Січ").

В загальнокомандних заліках по вищезазначених видах спорту наша збірна команда виборола 3 других місця.

В неофіційному заліку, за кількістю медалей, збірна команда галузі посіла 2 місце.

Вітаємо спортсменів-представників підприємств галузі з новими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!