Новости

Ан−124−100 «Руслан» здійснив навколосвітню подорож

18 вересня 2017 року літак Ан−124−100 авіакомпанії «Авіалінії Антонова» перелетів з аеропорту Мари (Туркменістан) до Гельсінкі (Фінляндія), де взяв на борт комерційний вантаж – промислові нагрівачі−теплообмінники вагою 54 тони. Наступного дня літак вирушив до місця призначення – в Кампінас (Бразилія). На цьому шляху він здійснив дві проміжні посадки – в Лейпцизі (Німеччина) та Дакарі (Сенегал). 20 вересня вантаж було доставлено в аеропорт Віракопус (Кампінас).

 Потім «Руслан» перелетів до Бангору (штат Мен, США) для перевезення установок з очищення води до Дарвіну (Австралія). Загальна вага вантажу склала 58 тон. Проміжні посадки були виконані в Анкориджі (Аляска, США) та Наріті (Японія).

З Австралії Ан−124−100 повернувся до м. Мари (Туркменістан). Звідти полетів до Мілану (Італія), де взяв вантаж вагою 62 т та доставив його до Ріо де Жанейро (Бразилія).

Таким чином, протягом цієї експедиції «Руслан» подолав 62000 км, що в півтора рази більше довжини лінії екватора.

За словами директора авіатранспортного підрозділу ДП «АНТОНОВ» Михайла Харченка, «Вересень 2017 року став одним з найбільш продуктивних місяців роботи «Авіаліній Антонова» за останні два роки. Комерційні перевезення виконують п’ять «Русланів», наліт яких з початку місяця  сягнув більше 500 годин. Ми продовжуємо працювати!»