Новости

До Дня захисника України над Говерлою підняли прапори Профспілки авіабудівників України, профспілкової організації, концерну «Укроборонпром», а також прапор ДАХК "Артем"

До Дня захисника України над Говерлою підняті прапори Профспілки  авіабудівників України, профспілкової організації й концерну «Укроборонпром», а також прапор ДАХК "Артем".

 День захисника України цього року відзначили дуже цікаво та оригінально. За ініціативи Максима Левченка - голови профспілкової організації ДК «Укроборонпром» та за підтримки Олександра Кельїна – голови ПО ПАУ в ДАХК «Артем» спільна команда вирушила на підкорення найвищої гори України – Говерли, заввишки у 2061м. На честь цієї події на вершині було піднято прапори Профспілки  авіабудівників України, профспілкової організації та концерну «Укроборонпром», а також прапор ДАХК "Артем".

 Саме сходження почалося о 8.30 з с. Козьмещик на висоті 877м над рівнем моря. Довжина  маршруту склала близько 8км, сходження тривало 5 годин. Команда, досягши вершини, зробила невеличкий привал та зачитала привітання всім захисникам України, потім підняли прапори організацій та зафіксували урочистий момент на фото. В цілому, сходження потребувало сил, вправності та витривалості. Спільна мета та складні моменти подорожі згуртували  колектив, сформували командний дух, тож, всі учасники успішно впоралися з цим викликом.

 

Владислав Черепов - керівник Центру проектів, член ПО ПАУ в ДАХК «Артем».

 

 

 

Владислав Черепов - руководитель проектов,

член ПО ПАУ в ГАХК «Артем».