Новости

ДП «АНТОНОВ» бере участь в міжнародному салоні Dubai Air Show −2017

12 листопада 2017 р. розпочав роботу міжнародний салон Dubai Air Show. На виставці представлено два транспортних літака “Антонов”: прототип багатоцільового легкого транспортного літака Ан−132 − літак−демонстратор Ан−132Д та військово−транспортний літак короткого злету та посадки Ан−70.

Як зазначив в.о. Президента ДП «АНТОНОВ» Олександр Кривоконь, «Участь у виставці в Дубаї важлива для нашого підприємства. Це гарна нагода представити сучасні програми, наші літаки потенційним замовникам з країн Близького Сходу, зустрітися з партнерами». Програму Ан−132 ДП «Антонов» представляє разом з партнерами з Королівства Саудівської Аравії. В перший день виставки Ан−132Д відвідали численні делегації з КСА, в тому числі: заступник міністра оборони КСА, Президент компанії «Такнія», делегація командування сухопутних сил КСА.

Ан−132Д взяв участь у програмі демонстраційних польотів. Екіпаж випробував: льотчик−випробувач 2 класу Богдан Загорулько та льотчик−випробувач 3 класу Андрій Горін показали високі маневрені характеристики літака в небі над Дубаєм.На стенді пройшли переговори з питань налагодження постачання комплектуючих для серійного виробництва Ан−132, розробки його нових модифікацій, післяпродажного супроводу літаків «Ан» в країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Інф. ДП "Антонов"