Новости

Новий дитячий садочок від ДП "Антонов"

21 листопада 2017 року відбулося урочисте відкриття Дошкільного навчального закладу № 266, відновленого ДП «АНТОНОВ».  Новий заклад отримав назву "Бджілка" на честь легкого пасажирського літака Ан−14, який був розроблений конструкторським бюро Олега Костянтиновича Антонова. Цей літачок завоював повагу та любов у світі завдяки своїй економічності, невибагливості та здатності базуватися на маленьких необладнаних майданчиках.

 Дитячий садочок «Бджілка», розрахований на 95 дітей віком від 2 до 6 років, має стати одним з улюблених місць малюків. Адже фахівці ДП «АНТОНОВ» вклали у його відновлення не лише працю, фінанси, а й частинку своєї душі, обладнали його всім необхідним для комфортного перебування, виховання та розвитку малечі. Як зазначив в.о. Президента ДП «АНТОНОВ» Олександр Кривоконь, «Це вже третій дитячий навчальний заклад (ДНЗ), відновлений підприємством в останні роки. Протягом двох років йшов капітальний ремонт будівлі. Зроблено все, щоб співробітники відчували турботу про їхніх діток, щоб вони були впевнені, що діти знаходяться в надійних руках кваліфікованих педагогів та вихователів в той час, коли вони працюють на підприємстві», – підкреслив він.

В новому садочку передбачене все необхідне для повноцінного виховання, розвитку та відпочинку дитини. Зокрема, сучасне кухонне, пральне, ігрове, учбове та спортивне обладнання. Забезпечено  підігрів підлоги двох просторих ігрових кімнат, новітню систему вентиляції приміщень. Введено програму покращеного чотирьохразового харчування. Для занять з фізичного виховання передбачено спортивні майданчики з міні−футболу та баскетболу. Для неактивного відпочинку на свіжому повітрі побудовані навіси з дерев’яною підлогою. Є навіть свій городик!

Свято з антоновцями прийшли розділити: Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації В.О.Каретко та директор департаменту освіти і науки, молоді і спорту Київської міської адміністрації О.Г.Фіданян.  Але головними учасниками події стали діти. Вони натхненно читали вірші та запустили в небо повітряні кульки, задумавши свої найбільші бажання. «Нехай мрії та сподівання маленьких авіаторів здійсняться!», −− побажали фахівці ДП «АНТОНОВ», вручаючи символічний ключ від ДНЗ завідуючій закладом О.І.Довгич.