Новости

На запрошення ПО ПАУ в ДАХК «Артем» делегація Академії праці, соціальних відносин і туризму відвідала Державну акціонерну холдингову компанію «Артем»

У ДАХК «Артем» та у Первинної організації ПАУ Компанії є майбутнє: є місія, є злагоджений амбіційний колектив, є досвід і є креативна талановита молодь! Саме такий висновок зробила Вікторія Буяшенко - ректор з делегацією Академії праці, соціальних відносин і туризму відвідавши холдингову компанію «Артем». 

  Візит був заздалегідь запланований.  Його мета - налагодження ділового співробітництва з профспілковим комітетом та знайомство з підприємством.

На запрошення Олександра Кельїна - голови профкому та в його супроводі представники академії вживу побачили роботу конструкторського бюро безпілотних апаратів виробництво дослідних зразків, побували в Народному музеї та центрі технічної інформації Компанії, поспілкувалися з працівниками цих підрозділів та ознайомились з роботою профспілкового комітету.

В делегації АПСВТ з ректором були Олена Кравченко – завідуюча кафедри цивільного та трудового права, Ховпун Олексій - завідувач кафедри кримінального права та процесу, які запропонували проводити фахівцями кафедр online та особисті консультації, а також організовувати виїздні тренінги та семінари для профспілкового активу підприємства. Один з студенів Андрій Головатеко - майбутній юрист, якій теж був у складі делегації та найближчим часом буде проходити практику в апараті профспілкового комітету Компанії.

Заплановано подальше відвідування ДАХК «Артем» студентами академії.