Новости

У ПАТ "ДАЗ" проведено навчання громадських інспекторів з охорони праці

Профспілкою авіабудівників України в період з 22 по 23 листопада 2017 року за ініціативи голови ПО ПАУ П'яних Олени Вікторівни було організовано і проведено навчання та перевірку знань вперше обраних громадських інспекторів з охорони праці у ПАТ "Дніпропетровський агрегатний завод".

Проходили навчання 24 представників різних підрозділів підприємства, які прослухали курс лекцій, зокрема, про стан охорони праці в Україні та галузі, порядок та правові підстави здійснення громадського контролю профспілками, проведення профілактичних заходів для упередження небезпек і ризиків під час виконання різних видів робіт, технологічних процесів та устаткування, регулювання питань охорони праці через систему колективного договірного тощо.

Викладачами під час навчання стали фахівці завідувач відділу охорони праці ВА ЦК ПАУ - головний технічний інспектор праці ЦК ПАУ Ліщинський Станіслав Миколайович , завідувач відділу правової роботи ВА ЦК ПАУ Плахова Каріна Юріївна та заступник головного інженера з охорони праці – начальник відділу охорони праці Лук'янченко Максим Олександрович.

В ході навчання було проведено практичне заняття безпосередньо на робочих місцях одного з цехів підприємства. Тут слухачі змогли практично застосувати метод Елмері щодо оцінки рівня безпеки робочого місця.

Після перевірки знань, відповідною комісією, усім слухачам зазначеної категорії профспілкових працівників будуть вручені посвідчення.

 

Відділ охорони праці ВА ЦК ПАУ