Новости

Новорічні свята на ДАХК «Артем» стартували на спортивних майданчику СК «Сокіл»!

На передодні Нового року 13.12.2017 року, традиційно для ДАХК «Артем», в СК «Сокіл» проведено змагання керівного складу Компанії! На спортивну площадку вийшли команди  віце-президентів, командира ПЗ МОУ № 634 і голови профкому Олександра Кельїна, всього 6 колективів. Змагання проводились з 8 видів: футболу, баскетболу гандболу, тенісу, дартсу, кеглів і двох видів естафет.

На площадці змагалися керівники, працівники різних професій, різного віку та статі. Прикрасою вечора стала участь в змаганням жінок, по 2 представниці в кожній команді. Видовищності змаганням придали естафети.

В загальному заліку змагань, переможцем стала команда віце-президента з питань економіки ГрищенкоМ.А., друге місце зайняла команда голови профкому Олександра Кельїна, третє місце зайняла команда віце-президента з безпеки Володимира Федірка.

Всі учасники дослухалися до привітань і побажань почесного президента Компанії Станіслава Смаля, який нагадав про спортивні традиції в Компанії, привітав учасників з наступаючим новим роком та відмітив, що саме таки заходи згуртовують колектив..

Головний результат заходу - здоровий корпоративний дух колективу.

 

Профком ДАХК «Артем»