Новости

Фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна»

З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей, пропагування безпечних і здорових умов праці, а також діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод спілчан, Федерація професійних спілок України разом з газетою «Профспілкові вісті» проводять фотоконкурс «Рідна країна – працьовита Україна».

Закликаємо взяти участь надіславши власний фотодоробок в  електронному вигляді (зображення у форматі jpg розміром не менше 560х1920) до 20 березня  2018  року  на  адресу Федерації  профспілок України з поміткою «на фотоконкурс» на ел. адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

      При цьому необхідно обов’язково вказати:

-  повну   назву  підприємства, організації;

-  повну  поштову  та  електронну  адресу;

- прізвище, ім’я, по-батькові і контактний телефон особи, відповідальної  за  участь  у  конкурсі від організації;

- ПІБ, посада та контактний телефон автора фотографій.

Підбиття підсумків фотоконкурсу, оцінювання надісланих  фоторобіт  та визначення  переможців  здійснює  конкурсна  комісія.

Переможці фотоконкурсу відзначаються  Подякою  Голови  ФПУ  та грошовими винагородами:

І місце – одна  премія 2500 грн;

II місце – одна  премія  2000 грн;

III місце – дві  премії по  1500 грн.

             

Інформація про результати конкурсу оприлюднюється в газеті  «Профспілкові  вісті»  та розміщується  на  офіційному  веб-порталі ФПУ.

Нагородження  переможців  проводитиметься у червні 2018 року до Дня журналіста України. Про місце і час події буде проінформовано додатково.  

Експозицію виставки кращих фоторобіт буде надруковано в газеті «Профспілкові  вісті».

 Прес-центр ФПУ