Новости

Вічна пам'ять

Вічна пам'ять

31 січня 2018 року перестало битися серце видатного українця, Національного Героя України Леоніда Каденюка. Важко повірити і збагнути те, що Леоніда Костянтиновича, надійного товариша і друга, вже немає серед нас. Ніщо не віщувало такої трагедії… Не можна словами передати весь той біль, який завдала ця новина близьким і друзям Леоніда Костянтиновича, усім тим, хто його знав особисто.

Леонід Каденюк – перший космонавт України, льотчик-випробувач 1-го класу, генерал-майор авіації, народний депутат України 4-го скликання, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Парламенту IV скликання, Народний Посол України, Президент Аерокосмічного товариства України, кандидат технічних наук, почесний професор кількох університетів. Має державні нагороди, в тому числі найвищу – звання Героя України. Його життєва цілеспрямованість, прагнення до самовдосконалення вражала всіх. 

Водночас, він був Людиною, у якої тисячі людей отримували допомогу чи просто пораду. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню українців.

Україна втратила серце свого великого земляка, але вічною про нього буде Пам'ять.

Леонід Костянтинович назавжди запам’ятається нам як надзвичайно скромна і добра, інтелігентна і ерудована людина. Він був уважним і вмів почути кожну людину… Той, хто мав честь спілкуватися з Леонідом Костянтиновичем, назавжди запам’ятає його таким.

Він здійснив свою мрію – побував у Космосі і водночас отримав нову мрію – продемонструвати людству наскільки прекрасна наша Планета і що людство має жити у мирі і у злагоді між собою, у гармонії з природою.

Висловлюємо свої щирі співчуття дружині Леоніда Костянтиновича – Вірі, його синам Володимиру та Дмитру, рідним і близьким. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Леоніда Костянтиновича. Вічна йому пам'ять!

Центральний Комітет Профспілки авіабудівників України

Асоціація «Укравіапром»

Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України

Редакція газети «Авіабудівник України»