Новости

Відкрита першість АТ "Мотор Січ" з міні-футболу

У період з 16 по 18 лютого 2018 року на базі Волочиського машинобудівного заводу АТ "Мотор Січ" проходила Відкрита першість АТ "Мотор Січ" з міні-футболу серед збірних молодіжних команд підприємств авіаційної промисловості.

З вітальними словами та побажаннями видовищних ігор, в ході відкриття Першості з міні-футболу, виступили голова ПО ПАУ на ВМЗ АТ "Мотор Січ" Євген Сіньков,  начальник бюро по роботі з молоддю ВМЗ АТ "Мотор Січ" Олександр Гуменюк та завідувач відділу організаційної роботи ВА ЦК ПАУ Дмитро Поляков.

Участь в Першості прийняли збірні молодіжні команди підприємств галузі, а саме: АТ "Мотор Січ" (м. Запоріжжя), ВМЗ АТ "Мотор Січ" (м. Волочиськ, Хмельницької обл.), ДП "КАЗ" (м. Красилів, Хмельницької обл.), ДП "Завод 410 ЦА" (м. Київ) та ДП "Новатор" (м. Хмельницький).

За підсумками спортивних змагань, чемпіоном Першості з міні-футболу стала збірна молодіжна команда ДП "Новатор", яка продемонструвала високу техніку гри та виборола кубок і медалі для спортсменів за 1 місце.

"Срібним" призером Першості стала збірна молодіжна команда АТ "Мотор Січ", яка показала не менш професійну гру та жагу до перемоги.

"Бронзовим" призером Першості стала збірна молодіжна команда ДП "Завод 410 ЦА".

Разом з тим, в ході закриття Першості та вручення нагород її учасникам, за вагомі досягнення та професійну спортивну майстерність, було вручено три грамоти Відкритої першості АТ "Мотор Січ" в номінаціях:

"Кращий воротар" – грамоту отримав спортсмен збірної команди АТ "Мотор Січ" Артем Сидоренко.

"Кращий бомбардир", з результатом в 12 забитих м'ячів – грамоту отримав спортсмен збірної команди ВМЗ АТ "Мотор Січ" Сергій Марченко.

"Кращий гравець" – грамоту отримав спортсмен збірної команди ДП "Завод 410 ЦА" Богдан Яременко.

Вітаємо призерів та спортсменів Першості, представників підприємств галузі, із завершенням змагань, новими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів на спортивній арені!