Новости

Видатній артемівці – 80!

25 лютого 2018 р. свій 80-річний ювілей відзначила Елеонора Станіславівна Чеботарь – ветеран профспілкового руху, колишній директор дитячого будинку культури «Юний Артемівець» ДАХК «Артем», кавалер орденів «Дружби народів» та «Материнська слава».

 

Гарна і яскрава жінка, непересічна, всебічно обдарована особистість,  досвідчений фахівець та ще й мати-героїня, протягом усього життя Елеонора Станіславівна невтомно дарує себе людям, максимально реалізуючи свій багатющий потенціал! Важко переоцінити її значний внесок, зокрема, в культурно-мистецьке життя нашої столиці. Забезпечуючи стабільне функціонування ДБК «Юний Артемівець» і несучи відповідальність за його стан і діяльність, у постійному зв’язку й плідній співпраці з профспілками, пані Елеонора протягом десятиліть залучала дітей і дорослих до занять у гуртках, аматорських об’єднаннях, клубах будинку культури, організовувала для них цікаве й змістовне дозвілля.

Своїми знаннями й вміннями, терпінням і щирим бажанням розкрити в людях їх таланти й здібності, Елеонора Чеботарь завоювала серця сотень і тисяч киян та мешканців інших регіонів України. Без її відданості професії, відповідального ставлення до обраної справи, непідробного ентузіазму й творчого натхнення було б важко організовувати на такому високому рівні численні культурно-масові заходи, виставки народної творчості, конкурси й дитячі свята, фестивалі та різні святкові заходи.

Колектив ПО ПАУ в ДАХК «Артем» на чолі з Головою, Олександром Кельїним, привітав шановану ювілярку цінним подарунком. Також їй було вручено почесну нагороду – нагрудний Знак Київської міської ради профспілок «Профспілкова звитяга» і до нього Диплом.   

Від душі бажаємо Елеонорі Станіславівні міцного здоров’я й довголіття, бадьорості й гарного настрою, сімейного затишку та благополуччя, а ще – духовних і фізичних сил для подальшої самореалізації, нових звершень, успішного здійснення всіх шляхетних планів і задумів!

Колектив ПО ПАУ в ДАХК «Артем»