Новости

28 лютого п.р. в ДК "Укроборонпром" проведено нараду на тему "Організація оздоровлення і відпочинку працівників підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" у 2018 році"

28 лютого п.р. в ДК "Укроборонпром" проведено нараду на тему "Організація оздоровлення і відпочинку працівників підприємств-учасників Державного концерну "Укроборонпром" у 2018 році".

 

У нараді прийняли участь представники підприємств, на балансі яких знаходяться об'єкти оздоровлення, директори баз відпочинку, санаторіїв, профілакторіїв, дитячих таборів тощо.

Від галузі прийняли участь голови первинних організацій та представники ДАХК "Артем", ДП "Антонов", ДП "ХМЗ "ФЕД", ДП "КАЗ", ДП "МФ "Артем", ДП "ДержККБ "Луч", ДП "ЖМЗ "Візар", ДП "Радіовимірювач", ДП "Івченко-прогрес".

В ході наради підприємства продемонструвати презентації своїх об'єктів оздоровлення, обмінялися досвідом в організації оздоровлення, а також корисним контактами.

Також були обговорені проблемні питання та труднощі, з яким доводиться стикатися керівникам оздоровчих об'єктів під час підготовки та проведення сезону. Так, директор дитячого спортивно-оздоровчого комплексу ім.Ю.Гагаріна Григорій Олегович Піхно наголосив, зокрема, на:

  • ризиках, пов'язаних із процедурою тендерних закупівель в умовах непрогнозованого росту цін на продукти (зокрема, якісних продуктів для дитячого харчування);
  • проблемі із медичним обслуговуванням дітей у дитячих закладах оздоровлення (відсутність державного забезпечення медичними працівниками);
  • загрозі нестачі педагогічних кадрів (вожатих) через відміну обов'язкової педагогічної практики для студентів.

Від ДК "Укроборонпром" у нараді прийняли участь заступник Генерального директора ДК "Укроборонпром" Стеценко Олександр Олексійович та радник заступника Генерального директора Баришева Катерина Олександрівна.

Представники концерну підкреслили важливість стратегічного планування діяльності підприємств, а особливо щодо її соціальної складової та наповненості соціального пакета працівників. Діяльність Концерну в цьому напрямку направлена в першу чергу на:

  • актуалізацію колективних договорів (угод);
  • впорядкування та розширення соціального пакету працівників;
  • посилення роботи щодо наповнення об'єктів оздоровлення і відпочинку працівниками підприємств концерну;
  • підтримку та розширення наявної соціальної бази;
  • розробку перспективних планів використання та розвитку майнових об'єктів соціального призначення, інструментів оцінки ефективності їх використання.

Всі пропозиції, висловлені в ході наради будуть опрацьовані у Концерні, за результатами чого, сформовані відповідні рекомендації.

На сайті Концерну за посиланням http://ukroboronprom.com.ua/uk/ozdorovlennya-vidpochynok розміщена електронна версія каталогу соціальних об'єктів, що є у системі ДК "Укроборонпром" з переліком послуг та контактів. Даний каталог знаходиться на стадії розробки і вже найближчим часом до нього буде внесена інформація про всі об'єкти.