Новости

Мета тристороннього меморандуму про взаєморозуміння між ДП «АНТОНОВ», Taqnia Aerospace та WAHAJ – створити стратегічний консорціум для виробництва літака Ан−132

ДП «АНТОНОВ», компанія Taqnia Aeronautics, підрозділ саудівської Technology Development and Investment Co, і WAHAJ, філія SIPCHEM, підписали тристоронній Меморандум про взаєморозуміння щодо організації виробництва Aн−132.

Цей багатоцільовий літак, створений спільно ДП «АНТОНОВ» і KACST, призначений, зокрема, для перевезення військових і військового обладнання. Цей Меморандум є наступним кроком в реалізації ініціативи компанії TAQNIA з формування кооперації для виробництва, випробування і обслуговування Ан−132. Угода була підписана в ході виставки AFED−2018, яка проходить у м. Ер−Ріад в період з 25 лютого по 3 березня 2018 року.

Сторони дійшли згоди про те, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан−132 буде побудована на ДП «АНТОНОВ» в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі «АНТОНОВ» буде головним виконавцем робіт, а партнери — TAQNIA і WAHAJ будуть виробляти агрегати і елементи відповідно до коопераційної схемою. Зокрема, WAHAJ буде випускати шасі і обладнання для нього.

Наступні етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків «АНТОНОВ» на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території КСА.

«Цей Меморандум є наступним кроком у розвитку нашої взаємодії за програмою Ан−132. Ми високо цінуємо цю співпрацю. Це вигідно для всіх ключових партнерів, а також компаній, що беруть участь в проекті. Наш новий продукт повинен зайняти гідне місце на світовому ринку », — зазначив Олександр Кривоконь, Президент ДП «АНТОНОВ».

«Ця угода  ще одне свідоцтво того, як WAHAJ виконує свою задачу розвитку до рівня світового постачальника компонентів і систем для авіакосмічної промисловості. Ми твердо переконані, що ця подія стане відправною  точкою в перетворенні виробничої екосистеми Королівства і стане прикладом для інших міжнародних компаній авіаційного сегмента», — сказав Ayman A Al Hazmi, Генеральний менеджер WAHAJ.