Новости

Спортивне свято у ДАХК «Артем»

06 березня поточного року у спортивному клубі «Сокіл», структурному підрозділі ДАХК «Артем», на честь Міжнародного жіночого свята традиційно відбулися спортивні змагання серед працівниць Компанії.

 У заході взяли участь чотири команди:  

  1. «Іскорки» – Віце-президента ДАХК «Артем» з питань технічної політики Віталія Вітюка (капітан команди Ушкалова Ольга);
  2. «Тигриці» – Віце-президента ДАХК «Артем» з економічних питань Марини Грищенко (капітан – Сидорова Ульяна);
  3. «Іриски» – Віце-президента ДАХК «Артем» з фінансових питань Ірини Ржавікіної (капітан – Бурляй Надія); 
  4. «Кельїнки» – команда Голови профкому Олександра Кельїна (капітан – Ященко Тетяна).

Протягом кількох годин у клубі панувала атмосфера справжнього спортивного свята, наповненого непідробним азартом, великою волею кожної учасниці до перемоги, щирою підтримкою численних вболівальників, справедливим і доброзичливим суддівством. Переможницею стала команда «Іскорки».

Дівчатам випало випробовувати свої сили в таких видах спорту, як баскетбол, дартс, гандбол, кеглі, футбол, великий теніс, а також проходити дві складні естафети. Незважаючи на незначну відмінність у кінцевих результатах, усі чудово впоралися з поставленими завданнями.

Голова ПО ПАУ в ДАХК «Артем» Олександр Кельїн та його заступник Сергій Чумак щиро привітали жінок з успішними змаганнями й святом 8 березня, що наближається, подарували артемівським спортсменкам гарні квіти.  Юрій Баринов – головний суддя змагань, директор спортивного комплексу «Сокіл» – відзначив відмінну моральну атмосферу й взаєморозуміння між учасницями змагань і побажав усім гарного настрою та подальших спортивних успіхів.

 

 

 

 

 

Олена Моргун,

провідний спеціаліст ПО ПАУ в ДАХК «Артем»