Новости

Профспілка вітає нових артемівців!

05 квітня 2018 р. за ініціативи голови ПО ПАУ в ДАХК «Артем» Олександра Кельїна відбулася зустріч профспілкового активу Компанії з новими працівниками підприємства – людьми різного віку й різних професій.

Мета заходу – обопільне знайомство, презентація заводської первинки та галузевої профспілки в цілому. Надзавдання – поповнення й зміцнення лав наявної профорганізації.


Як відомо, вмотивоване членство – один із стовпів, на яких ґрунтується функціонування профспілки як такої. У цьому питанні величезного значення набуває організаційно-інформаційна, просвітницька робота, відповідні стратегія й тактика, грамотно розроблені профспілковими лідерами і, головне, конкретні результати діяльності організації. Тож спілкування з аудиторією побудували з урахуванням усіх цих чинників.

Зокрема, продемонстрували документальний фільм, присвячений 100-річчю Первинної організації ПАУ в ДАХК «Артем»; представили презентацію стосовно цілей, завдань, напрямів діяльності профспілок, структури й членства ПАУ та артемівської первинки; розповіли про законодавчу базу, що визначає й супроводжує діяльність профспілок в Україні; провели для новачків екскурсію музеєм ДАХК «Артем», познайомили з історією підприємства й знаковими подіями на різних етапах його існування.

У свою чергу ті, хто нещодавно прийшов у ДАХК «Артем», коротко розповіли про себе й поділилися враженнями від перших своїх кроків на новій роботі.

Результатом такого змістовного й конструктивного діалогу стало активне бажання кількох осіб стати членами профспілки. А профактив вкотре переконався в результативності живого спілкування з людьми, коли є можливість нагадати найманим працівникам їхні соціально-економічні права, дізнатися про їх інтереси та звітувати про конкретні зроблені справи й вирішені питання, що входять до компетенції нашої профспілкової організації.

Олена Моргун,

провідний спеціаліст ПО ПАУ в ДАХК «Артем»