Новости

ДП «АНТОНОВ» представив свої сучасні програми в Латинській Америці

Делегація ДП «АНТОНОВ» взяла участь в найбільшому авіасалоні Латинської Америки FIDAE−2018, який проходив в місті Сантьяго, Чилі, в період з 3 по 8 квітня 2018 року.

ДП «АНТОНОВ» представили фахівці з розробки, післяпродажної підтримки та продажу літаків. Делегацію очолив керівник підприємства О.Г. Кривоконь. Експозиція підприємства була представлена на стенді G76.

Літаки «АНТОНОВ», зокрема, транспортні Ан−26 та Ан−32 добре відомі в країнах Латинської Америки. Вони виконують завдання як військових, так і цивільних експлуатантів. Серед основних переваг цих літаків експерти зазначають можливість працювати на різних аеродромах,включаючи грунтові та високогірні майданчики, короткі зліт та посадку, простоту в керуванні. Тому одна з основних тем для обговорення під час виставки – налагодження високоякісного сервісного супроводу літаків «АН».

В умовах Латинської Америки також ефективно можуть використовуватися регіональні реактивні літаки сімейства Ан−148/158, новий багатоцільовий транспортний літак Ан−132. Ці програми викликали інтерес у численних відвідувачів  FIDAE−2018.

Під час виставки проведено багато зустрічей, спрямованих на просування нових літаків «АН» на ринок Латинської Америки та на розвиток співпраці з компаніями країн регіону.