Новости

Нарада з питань соціальної сфери підприємств галузі

13 квітня 2018 року в ГК "Турист", за ініціативою Профспілки авіабудівників України, відбулась робоча нарада на тему "Ефективного використання об'єктів соціальної сфери підприємств галузі".

На нараді головував Голова ПАУ Ярема Жугаєвич.

У нараді прийняли участь представники від ПО ПАУ та відповідальні  за соціальні об’єкти провідних підприємств галузі: ДП "Антонов", ДАХК "Артем", ДП "ХМЗ "ФЕД".

Від ДК "Укроборонпром" у нараді прийняла участь Катерина Баришева – відповідальна за співпрацю та взаємодію із профспілками, радник заступника Генерального директора ДК "Укроборонпром".

Я.В. Жугаєвич зупинився на нагальних питаннях підприємств галузі, в т.ч. на необхідність збереження соціальних об’єктів для працівників галузі, розробку перспективних планів використання та розвитку майнових об'єктів соціального призначення.  Наголосив,  що соціальна сфера на підприємстві – це недоотримана заробітна плата працівників підприємств галузі.

К.О. Баришева зробила презентацію соціальних об’єктів підприємств – учасників Концерну "Укроборонпром".  Наголосила на впорядкуванні та розширенні соціального пакету працівників та посилення роботи щодо наповнення об'єктів оздоровлення і відпочинку працівниками підприємств концерну, підтримку та розширення наявної соціальної бази.

Учасники наради обговорили питання, пов’язані із труднощами, які виникають на підприємствах при оформленні різного роду додаткових гарантій працівникам та сформували перелік необхідних рішень.