Новости

З 16 по 20 квітня п.р. відбулося навчання профактиву ПАУ

У період з 16 по 20 квітня 2018 р. на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулось навчання профспілкового активу первинних організацій Профспілки авіабудівників України. 

На відкриття навчання було запрошено Голову Федерації профспілок України Григорія Осового.

Він привітав учасників навчання, ознайомив із актуальними на сьогодні напрямками роботи Федерації, досягненнями у роботі та викликами і загрозами, які постають перед профспілками.

 

Семінар відкрив Голова Профспілки – Ярема Жугаєвич, який окреслив основні завдання Профспілки щодо захисту прав та інтересів її членів.

Усі наступні дні тижня пройшли у напруженому навчанні за програмою, що включала в себе теми, вивчення яких дозволить слухачам успішно здійснювати соціально-економічний та правовий  захист членів ПАУ у своїх організаціях. Розглядались питання мотивації профспілкового членства, профспілкового органайзингу, правових підстав діяльності профспілок, організації і планування роботи профактиву, ролі молоді у розвитку профспілкового руху, механізмів захисту працівників через колективні договори, охорону праці тощо. Доносили ці теми до слухачів досвідчені викладачі і тренери - Каріна ПлаховаСтаніслав Ліщинський, Лілія ГусечкоЛюдмила Шевченко.

Крім того, вивчались питання формування позитивного іміджу профспілкового лідера, управління конфліктами в процесі профспілкової діяльності, ділової риторики та майстерності публічних виступів. З цих питань ділилась своїми знаннями Ганна Філь. Нові інструменти для фінансування проектів розкрила Людмила Гуляєва. Питання інформаційної роботи в контексті сучасних тенденцій профспілкового руху висвітлив керівник Прес-центру ФПУ Юрій Работа, а головний спеціаліст управління соціального захисту та пенсійного забезпечення ФПУ Оксана Денисова розповіла про стан та перспективи розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні.

Завершилось навчання підведенням підсумків і врученням сертифікатів про проходження навчання в Академії. Вручала сертифікати ректор АПСВіТ Вікторія Буяшенко, яка принагідно розповіла про переваги навчання в Академії і запросила всіх приєднуватися до студентської спільноти Академії.