Новости

Засідання профільного комітету Федерації роботодавців України. Розглянуто питання підтримки вітчизняного вертольотобудування

25 квітня п.р. відбулось засідання профільного Комітету Федерації роботодавців України за участі всіх зацікавлених сторін. Під час засідання було розглянуто питання підтримки вітчизняного вертольотобудування.

З доповідями з цього питання виступили Володимир Семенов, директор з корпоративних прав та інвестиційних проектів АТ "Мотор Січ"  та Президент організації роботодавців Запорізької області Олександр Головко.

В обговоренні питання взяли участь Голова ПАУ Ярема Жугаєвич, колишній заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж, представники підприємств і організацій авіаційної промисловості, військові експерти тощо.
За результатами обговорення було ухвалено відповідне звернення на адресу Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів влади, в якому учасники засідання звертають увагу на необхідності державної підтримки вітчизяного вертольотобудування.