Новости

Про відзначення Дня охорони праці

Створений при Держпраці України Організаційний комітет з підготовки та проведення 28 квітня 2018 року «Дня охорони праці в Україні» під девізом: «Захищене і здорове покоління», на своєму засіданні 27 березня ц.р. прийняв Звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій щодо проведення на місцях низки заходів спрямованих на зменшення травматизму на виробництві, а також на необхідність збереження молодого покоління.

В Україні, віком від 15 до 24 років, працює понад 1 мільйон наших громадян, а в галузі віком до 35 років працює біля 20 тисяч осіб.

Ураховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки необхідно зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави, забезпечити гідні і безпечні умови праці для працівників наших підприємств.

Усвідомлюючи важливість порушеного питання ЦК ПАУ, своїм листом від 12.04.2018р. № 53, запропонував підтримати ініціативу і звернення Організаційного комітету та провести в своїх колективах заходи в рамках «Тижня охорони праці» з 23 по 27 квітня поточного року.

Про проведену роботу необхідно повідомити ЦК ПАУ до 20.05.2018р.