Новости

ДП “ЗАВОД 410 ЦА” відвідала спільна делегація керівників Canadore College (Онтаріо, Канада) та Національного авіаційного університету

15.05.2018 року ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД 410 ЦА" відвідала делегація у складі Президента Canadore College (Онтаріо, Канада) Джорджа Бартона, Ректора Національного авіаційного університету Володимира Ісаєнко та заступника начальника відділу міжнародних зв’язків НАУ Олександра Іванова.

 

Зустріч відбулась з метою налагодження зв’язків та розвитку міжнародного співробітництва за напрямком підвищення кваліфікації та проходження практики при підготовці фахівців за навчальними програмами учбових закладів.

Сторони обговорили також можливість спільної роботи з відновлення та модернізації авіаційної техніки марки «АНТОНОВ», яка знаходиться в Канаді.

Спеціалісти підприємства надали гостинний прийом та змістовну інформацію про можливості підприємства,  ознайомили делегацію з виробничими цехами та обладнанням для ремонту і технічного обслуговування літаків та авіаційних двигунів.

http://arp410.kiev.ua