Новости

Президентом ДП «АНТОНОВ» призначено Донця О.Д.

Наказом ДК «Укроборонпром» від 30 травня 2018 року Президентом ДП «АНТОНОВ» призначений Донець Олександр Дмитрович, який раніше займав посаду віце-Президента з виробництва ДП «Антонов» та в період з 21 до 30 травня тимчасово виконував обов’язки Президента ДП «Антонов».

В день 72-ої річниці від дня заснування підприємства, 31 травня 2018 року, Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Букін Павло Юрійович привітав колектив підприємства та представив нового керівника. 

О.Д. Донець в свою чергу подякував антонівцям та ДК «Укроборонпром» за довіру та висловив готовність до продовження плідної взаємодії задля вирішення ключових питань розвитку ДП «Антонов».

Довідково:
Донець Олександр Дмитрович народився 4 лютого 1966 року у місті Києві.
У 1988 році, закінчивши Київський інститут інженерів цивільної авіації (нині – Національний авіаційний університет) за спеціальністю «Технічна експлуатація літальних апаратів», розпочав свою трудову діяльність на ДП «Антонов» на посаді інженера з експлуатації. Пройшов шлях до Головного інженера льотно-випробувальної та доводочної бази підприємства. В період з червня 2007 року по жовтень 2008 року очолював роботу Київського авіаційного заводу «Авіант». 
У 2014 році – Генеральний директор Державного авіаційного підприємства «Україна». З вересня 2015 року по листопад 2016 року – Директор авіакомпанії, помічник директора ДП обслуговування повітряного руху України «УКРАЕРОРУХ». З грудня 2016 року – віце-Президент з виробництва ДП «АНТОНОВ».