Новости

Спортивні досягнення авіабудівників України

В період з 18 по 23 червня 2018 року в с. Коблеве, Миколаївської обл., на спортивних спорудах бази відпочинку «Парадіз» відбулась ХVІІ Всеукраїнська спартакіада авіабудівників.

Змагання проводились на виконання Указу Президента України про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, які передбачають спільну діяльність державних, профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я трудящих та членів сімей, сприянні їх творчому довголіттю засобами фізичної культури і спорту.

Організаторами Спартакіади виступили Профспілка авіабудівників України, Громадська організація «ВФСТ «Україна», ДК «Укроборонпром», Асоціація «Укравіапром», Об’єднання організацій роботодавців авіаційної промисловості України та провідні підприємства і організації авіабудівної галузі.

У Спартакіаді участь взяли 14 команд-представників підприємств авіабудівної галузі, а саме: АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес», ДАХК «Артем», ДП «Антонов» 1, ДП «Антонов» 2, ДП «ХМЗ «ФЕД», ДП «ДержККБ «Луч», ДП МФ «Артем», ДП «Новатор», ВМЗ ПАТ «Мотор Січ», ДП «ЗАВОД 410 ЦА», ПАТ «НТК «Електронприлад», а також дві команди дебютанти – ПАТ "ДАЗ" і ДП "КАЗ".

У відкритті Спартакіади участь взяли Голова Профспілки Ярема Жугаєвич, Голова ГО «ВФСТ «Україна» Микола Ципло та його заступник Наталія Омельчук, Віце-президент Асоціації «Укравіапром» Олександр Суровцев, Президент ПрАТ «Укрпрофтур» Сергій Стрілець, заступник директора-головний інженер ДП «Івченко-Прогрес» Олександр Подобний, директор бази відпочинку «Парадіз» Іван Гуцол та голови первинних організацій ПАУ.

Вітаючи спортсменів з початком змагань, Ярема Васильович Жугаєвич оголосив вітання з відкриттям Спартакіади від Міністра Мінмолодьспорту Ігоря Жданова, Президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки та Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

Прапори піднято, Спартакіада розпочалась! Спортивні змагання Спартакіади проводились у 8 видах спорту, а саме: армспорту, волейболу, гирьового спорту, легкої атлетики, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

За підсумками спортивних змагань суддівською колегією, за погодженням з представниками команд-учасників Спартакіади, були визначені призери ХVІІ Всеукраїнської спартакіади авіабудівників.

У командному заліку з армспорту чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ДП "Новатор"

3 місце – ДП "Івченко-Прогрес".

У командному заліку з гирьового спорту чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ВМЗ АТ "Мотор Січ"

3 місце – ДП "Івченко-Прогрес".

У командному заліку з легкої атлетики чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ДП "Івченко-Прогрес"

3 місце – ВМЗ АТ "Мотор Січ".

У командному заліку з настільного тенісу чемпіонами та призерами стали:

1 місце – ДП "Антонов" 1

2 місце – ДП "ДержККБ "Луч"

3 місце – АТ "Мотор Січ".

У командному заліку з шахів чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – ДП "Івченко-Прогрес"

3 місце – ДП "ЗАВОД 410 ЦА".

У командному заліку з шашок чемпіонами та призерами стали:

1 місце – ДП "Івченко-Прогрес"

2 місце – АТ "Мотор Січ"

3 місце – ДП "ДержККБ "Луч".

У командному заліку з футзалу чемпіонами та призерами стали:

1 місце – ДП "Антонов" 2

2 місце – ДП "ЗАВОД 410 ЦА"

3 місце – ДП "КАЗ".

У командному заліку з волейболу чемпіонами та призерами стали:

1 місце – АТ "Мотор Січ"

2 місце – збірна команда авіабудівників України.

Прапори опущено, Спартакіада завершена!

Вітаємо спортсменів та збірні команди підприємств галузі з призовими місцями та бажаємо нових спортивних успіхів до досягнень!