Новости

ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “ЗАВОД 410 ЦА” – 70 років!

1 липня виповнюється 70 років з моменту створення Державного Підприємства “ЗАВОД 410 ЦА”. Завдяки самовідданій і героїчній праці професійного і згуртованого колективу, невелика авіаремонтна база перетворилась в потужне авіаремонтне підприємство, зі сталими трудовими традиціями, висококваліфікованим кадровим составом, міцною виробничою базою, сімейними династіями.

На довгі роки підприємство для багатьох стає рідною домівкою, стартовим майданчиком для розвитку та самореалізації в професії, місцем справжньої дружби та взаємовиручки.

Щиро вітаємо колектив та керівництво заводу зі славним ювілеєм! Дякуємо за ваш внесок в діяльність підприємства, адже без вас сталеві птахи не отримували б нове життя та не підіймалися в небо. Усі відновлені заводом літаки несуть в собі частинку вашої праці, вашої душі.
Нехай ця значуща дата стане ще одним кроком вперед на шляху освоєння нових горизонтів, поліпшення добробуту, збільшення прибутку, виконання всіх задуманих планів і проектів. Бажаємо здоров’я, успіхів і процвітання, сили та наснаги у вашій благородній справі!

http://arp410.kiev.ua