Новости

Дитячий оздоровчий комплекс «Антей» святкує своє 50-річчя

17 липня 2018 року, дитячий оздоровчий комплекс «Антей» ДП «Антонов» святкує ювілей – 50 років з дня заснування. За цей час у «Антеї» оздоровилися близько 100 тисяч дітей. Важко уявити, що цей дитячий табір майже вдвічі старший за нашу молоду незалежну державу, що перші його відпочивальники вже на заслуженому відпочинку і, може, серед сьогоднішньої веселої юрби дітлахів, що приїхали на третю зміну відпочинку, є онуки піонерів «Антея».

Святкування ювілею та відкриття чергової зміни відпочинку незмінно розпочинаються з урочистої лінійки. Навпроти керівництва табору та запрошених шановних гостей вишикувалося понад дві з половиною сотні нетерплячих, збуджених передчуттям незабутнього, активного, непередбачуваного відпочинку дітлахів.
Після вітальних слів в. о. президента ДП «Антонов» Віктора Семенцова й директора комплексу Миколи Хоменка поздоровив присутніх з днем народження табору і в. о. голови Святошинської РДА Сергія Пилипчук. Він побажав дітям чудового відпочинку у цьому чарівному місці та незабутніх вражень та спогадів про час перебування тут, а також вручив працівникам ДП «Антонов» почесні грамоти голови Святошинської РДА. За традицією діти поклали квіти до пам’ятників Невідомому солдатові та авіаконструктору, планеристу Олександру Юрійовичу Маноцкову. Далі гостей та господарів табору, якими на 18 днів стали діти-відпочивальники, чекав святковий концерт «Антей» збирає друзів», а протягом усього дня заїзду – маса цікавих, захопливих заходів, підготовлених для дітей керівництвом комплексу. Сьогодні на дітлахів чекають і різноманітні майстер-класи, і несподіваний флешмоб, під час лотереї було розіграно безкоштовну дитячу путівку в «Антей» на наступний рік, на території табору розгорнуто солодкий ярмарок. А надвечір – така очікувана дискотека та дивовижне, унікальне паперове шоу, а також вогняне-діодне шоу, під час якого буде фаєр-шоу, шоу іскор, запуск піротехніки, вогняних пушок, видихання вогню тощо. На завершення стомлені та щасливі відпочивальники традиційно зберуться в нічних сутінках навкруги табірного вогнища, де лунатимуть пісні під гітару, де, перешіптуючись, нові друзі будуть будувати плани на майбутній відпочинок… 
Як і 50 років тому, коли в цьому таємничому сосновому лісі «оселився» дитячий табір, сьогодні гостинний «Антей» радо зустрів чергову зміну малечі й неодмінно, як і 50 років поспіль, подарує їй чудовий, незабутній літній відпочинок.

Інф.https://www.facebook.com/antonovua