Новости

Президент України Петро Порошенко урочисто відкрив у ДАХК «Артем» ділянку з виробництва артилерійських боєприпасів.

Президент України Петро Порошенко 09.08.2018 року відвідав ДАХК «Артем» та дав старт роботі ділянки по виробництву  нових боєприпасів, в тому числі і 152-мм калібру. В урочистостях взяли участь Секретар РНБО України Олександр Турчинов,  Міністр оборони України Степан Полторак, Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін, Перший віце-прем‘єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, керівництво Компанії на чолі з т.в.о. президента–голови Правління компанії Антоном Карпенко, головою ПО ПАУ в ДАХК «Артем» Олександром Кельїним та представники трудового колективу.

В своїй доповіді Президент України підкреслив важливість та актуальність освоєння випуску  боєприпасів для обороноздатності країни, відмітив колектив підприємства за сплачену високопродуктивну працю по освоєнню та налагодженню виробництва у стислі строки та наголосив про перспективи випуску та освоєння Компанією нових зразків боєприпасів.

Т.в.о. президента Компанії Антон Карпенко доповів Президенту України про виконану роботу, про технологічні можливості підприємства, про вже освоєні та перспективні види боєприпасів, що може і вже випускає Компанія. 

Відвідування ДАХК «Артем» керівництвом країни надихає колектив Компанії на високопродуктивну працю задля забезпечення стабільного розвитку підприємства та підвищення обороноздатності України.

Профком ПО ПАУ в ДАХК «Артем».