Новости

Позитивні враження дітей з профспілки «Тюрк Метал» в ДСОК ім. Ю. Гагаріна (ДАХК "Артем")

З 14 по 20 серпня 2018 року в Києві побувала делегація турецьких дітей з  профспілки «Тюрк Метал» в рамках участі в Фестивалі дітей працівників профспілки «Тюрк Метал»  в формі безвалютного, рівночисельного обміну делегаціями.

Пробувши в Києві малий проміжок часу, турецькі друзі швидко знайшли спільну мову зі своїми одноліткам з України та потоваришували з ними.

Турецьку делегацію чекала насичена програма: розважальна (дискотека, відвідування гуртків, змагання зі стрільби з лука, стрільба з пневматичної гвинтівки, танцювально-розважальні конкурси, музична програма «Дві зірки», святкова ярмарка), оздоровча (купання, відпочинок), духовно-розвиваюча та пізнавальна (оглядова автобусна екскурсія до м. Києва з відвідуванням мечеті, прогулянка на теплоході, піша спокійна прогулянка історичними місцями Києва).

До делегації профспілки «Тюрк Метал» в ДСОК ім. Ю. Гагаріна завітали представники профкому  ПО ПАУ в ДАХК «Артем» на чолі з головою Олександром Дмитровичем Кельїним.

Під час зустрічі з турецькими дітьми Олександр Кельїн наголосив на важливості міжнародного обміну дітьми та висловив сподівання, що в майбутньому цілком можливо співробітництво і дружба вже дорослими! Діти дякували за теплий, привітний прийом та неймовірні емоції!

Прощаючись турецька делегація та персонал ДСОК ім. Ю.Гагаріна не приховували своїх емоцій, та навіть сліз від розлуки.

Незважаючи, що наші турецькі друзі відлетіли – ми з впевненістю можемо сказати, що вони залишили собі на згадку не тільки сувеніри, але й спогади на все життя про теплий, гостинний український прийом гостей в ДСОК ім. Ю. Гагаріна в ДАХК «Артем».

За інформацією профкому ПО ПАУ в ДАХК «Артем».