Новости

З Днем авіації України!

Шановні спілчани, колеги, друзі!

25 серпня п.р. у країні відзначається День авіації України.

Щиро вітаю Вас, працівників авіаційної промисловості України, з професійним святом!

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи авіаторів Збройних Сил України, Прикордонних військ України, Національної гвардії України та працівників авіаційної промисловості і транспорту України…», згідно з Указом Президента України «Про День авіації» від 16 серпня 1993 року № 305/93.

Нам пощастило, що наша країна входить в число обраних країн, які можуть розробляти і будувати власні літаки. Ми маємо зберегти це надбання для того, щоб передати його нащадкам!

День авіації України – це велике свято для усіх, хто докладає значних зусиль задля розвитку авіаційної промисловості на складному та довготривалому шляху до відродження сильної та незалежної повітряної держави.

Авіабудування є однією з найважливіших і найпрестижніших індустрій сучасного світу, а рівень її розвитку – красномовний показник конкурентоспроможності держави, її економічної, технічної та наукової могутності.

Сьогодні авіація – надійний, зручний і найшвидший вид транспорту, і це завдяки тому, що в галузі працюєте Ви, люди, по-справжньому закохані в небо, професіонали, які розуміють особливу відповідальність за безпеку польотів.

Висловлюю Вам вдячність за відданість справі. Ваш високий професійний рівень визнаний в усьому світі. Ми переконані, що Ваша праця і надалі слугуватиме економічному розвитку України, зміцнюватиме її авторитет як авіаційної держави!

Щиро вітаю Вас з цим великим нашим святом, яке уособлює в собі мрії українського народу про потужну і незалежну повітряну державу. Невипадково День авіації збігається в часі з Днем незалежності України, бо по справжньому незалежною і суверенною, без власної авіації, без власної авіаційної промисловості, наша країна не зможе бути ніколи.

В цей святковий день від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, успіхів та трудових подвигів, вдалих злетів та м’яких посадок, нових здобутків у подальшому відродженні авіації України і найголовніше – мирного неба над головою!

З повагою
Голова ПАУ

Ярема Жугаєвич